צור קשר

צוות האתר

מרינה
מרינה שימשילשווילי צקב מנהלת פינת המתכונים - "המטבח הגרוזיני" סטודנטית שנה שלישית לתואר בניהול עם התמחות במשאבי אנוש, עובדת במשרד המשפטים באגף לסיוע המשפטי. במקביל מנהלת את פינת המטבח הגרוזיני באתר גרוזיה הקטנה.
עוה"ד דניאל
אחראי פינת הספורט באתר, בעבר היה מנהל פורום ייעוץ משפטי באתר.
פרטי התקשרות נוספים
דוא"ל מנהל האתר: haim001@gmail.com
facebook

אודות

שלום לכל הגולשים היקרים וברוכים הבאים לגרוזיה הקטנה
שמי חיים שימשילשווילי
בשנת 1991 נולדתי בירושלים .
בשנת 2006 בעודי תלמיד חטיבת ביניים, הקמתי את "גרוזיה הקטנה". הגרסא הראשונה הייתה פורום לקהילה הגרוזינית, לאחר כשנה הקמתי גם את אתר האינטרנט.
בשנת 2007 נשלחתי לסיבוב הופעות בארה"ב יחד עם חברי להקת הזמר הייצוגית של עיריית ירושלים "מעורב ירושלמי".
בשנת 2009 סיימתי את לימודי בבי"ס תיכון (בהרחבה של 5 יח' מוזיקה ואקולוגיה).
באותו קיץ – 2009, התגייסתי לצבא ההגנה לישראל.
בשנת 2012 לאחר שחרורי מצה"ל בתור חייל מצטיין, נשלחתי לצפון אמריקה למשלחת מטעם הסוכנות היהודית ושם עשיתי את אחד הדברים שאני הכי אוהב לעשות - מוזיקה. תפקידי היה אחראי מוזיקה במחנה קיץ.
באותה שנה (2012) התחלתי את לימודי בתור סטודנט להנדסת תוכנה במכללה בצפון ת"א.
בשנת 2013 הצטרפתי לחברת ההיי-טק (RestartIT) בתור מתכנת אתרי אינטרנט ואפליקציות.
האתר "גרוזיה הקטנה בישראל" נוסד במטרה לשמר את המנהגים, התרבות והמסורת של יהודי גרוזיה בארץ ובעולם. האתר מושיט יד לכל מי שחפץ במידע על גרוזיה החל מאירועים בקהילה הגרוזינית בישראל ועד לשידור תכניות אירוח ובידור בגרוזיה.

לפני הקמתו של האתר, הצבתי לעצמי מספר יעדים שאותם רציתי להשיג עם הזמן בפיתוח האתר. אחד מהיעדים היו לשמר ולקדם את התרבות, המנהגים והמסורת של יהדות גרוזיה בארץ ובעולם, ולפתוח בפני אנשים עולם חדש, שאולי היה ידוע אך בצורה מעורפלת ולא מוערכת יתר על המידה.

כידוע, מאז הקמתו של האתר ובמהלך עבודתי על תחזוקת האתר במרוצת השנים, מעמדה של גרוזיה בחברה הישראלית עלה בצורה משמעותית. כיום, טיסות הלוך ושוב לגרוזיה נהיו דבר של מה בכך בחברה הישראלית, ואין הרבה אנשים שלא טעמו לפחות מאכל גאורגי מסורתי אחד. בזכות התרבות העשירה, המסורת עתיקת הימים, המארחים הלבביים והנופים... גרוזיה זוכה למליוני מבקרים בשנה מכל העולם. היום, כ-4 שנים להקמתו של האתר, שמח אני לראות באירועי הקהילה ובאתרי אינטרנט שימוש בחומרים הלקוחים מהאתר "גרוזיה הקטנה" לטובת הוראה לגבי גאורגיה, בנוסף, גאה אני לקבל מיילים רבים הקשורים להבנת דברים בקשר לגרוזיה, בקשות מיוחדות, ומשתדל אני לעזור תמיד אפילו כשהדבר מצריך משאבים איכותיים ואמינים יותר מאלו הקיימים ברשת האינטרנט.

הנני מעודד ואף מוקיר שימוש בחומרים מהאתר, שהרי לשם כך נועד האתר מלכתחילה- להעניק ידע לגבי גאורגיה- יהדות גרוזיה-בישראל בפרט ובעולם בכלל. בנוסף לכל, תוכלו גם אתם לשתף את הגולשים באתר באמצעות שליחת מייל למנהל האתר עם תמונה שלכם מביקורכם בגיאורגיה. תמונה זו תועלה לעמוד התמונות שבה כל המעוניין יוכל לראות חוויותיהם של אנשים מביקורם בגרוזיה.

באתר תראו בשימוש גם את המילה "גאורגיה" וגם את המילה "גרוזיה" בהתכוון למדינה. האתר גרוזיה הקטנה הוקם כדי לתת מידע וחומר נרחב על גרוזיה בארץ ובעולם. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של נושאים כגון: מידע כללי על המדינה גרוזיה, שירים בגרוזינית, תמונות מגרוזיה, תמונות מאירועים בארץ או בגרוזיה, מידע למטייל בגרוזיה, מתכונים למאכלים גרוזינים, פורום עם עוד המון מידע במגוון נושאים , בקיצור - כל מה שקשור לגרוזיה - אצלנו באתר