כתבות באותו הנושא קטי מלואה גילתה עכביש באוזנה
אילנה שגב משתפת פעולה עם בוליווד
ללה צורצומיה
הגיטריסט טמור חוויטלשווילי ביקר בישראל
קטי מלואה
קטי מלואה - שירים - Katie Melua
ללה צורצומיה
ללה צורצומיה - שירים
סרטונים מצחיקים בגרוזינית
סרטונים מתכניות אירוח מצחיקות בגרוזיה

קטי מלואה גילתה עכביש באוזנה

מנהל האתר - 02/11/2014

הזמרת הבריטית קטי מלואה, נולדה בגאורגיה בשנת 1984, והיא זמרת-כותבת מפורסמת בעולם. היא אף הופיעה בגאורגיה פעמים רבות ושרה בגרוזינית בכל הזדמנות כאשר היא מגיעה לשם.

העכביש
בשבוע האחרון גילתה קטי שעכביש שכן באוזנה כ-7 ימים. מלואה חשפה את העכביש באינסטגרם שלה. הזמרת הרגישה שיש לה רעשים מוזרים באוזן והרגשה לא נעימה, ופנתה לרופא. הוא השתמש ב-"מיני שואב אבק" כדי להוציא את היצור. הזמרת מאמינה שהעכביש הגיע אליה לאוזן משימוש באוזניות. "כעיקרון, אני השתמשתי באוזניות ישנות כדי לחסום רעשים בטיסה. כנראה שהיה שם עכביש קטן וזחל לתוך האוזן שלי ונשאר שם כשבוע" היא כתבה. "למרות שהדבר היה נראה מפחיד מקרוב במצלמה של הרופא, ברגע שהוא הוציא אותו החוצה, הוא היה די קטן, וכעת הוא במין מבחנה, חי ונראה בסדר". היא הוסיפה תמונה של העכביש במבחנה.

מקורב של קטי:
מקורבה של קטי אמר "מומחה האוזניים אמר שמעולם לא יצא לו להוציא חרק חי בכל הקריירה שלו. הרבה חרקים מתו. כשהעכביש הוצא הוא היה די קטן. קטי שמרה אותו במבחנה ושיחררה אותו בחצרה כשהגיעה לביתה. חוץ מלעשות רעשים באוזנה של קטי, העכביש לא הרע. היא נרגעה כשזה היה מה שזה היה מפני שהיא הייתה מודאגת שהיא מאבדת את השמיעה שלה".

צירוף מקרים?
לקטי יש שיר שנקרא "spider's web", האם העכביש מצא את דרכו לאוזנה בעקבות השיר המקסים? את זה רק הוא יודע.

השיר "Spider's Web"


כתבות באותו נושא: