גאורגיה בגרוזיה

עשרות אלפי מפגינים בטביליסי כנגד רוסיה עשרות אלפי גאורגים מחו בשבת כנגד רוסיה, בנוסף גינו את ממשלת גאורגיה על כך שהיא לא עושה דבר מלבד להגן על אינטרסים מדיניים.

יפן משנה את שמה של גרוזיה מדינת האיים יפן שינתה את שמה המקורי של המדינה "גורוז'יה" ל-"ג'ורג'יה".

יום המאה ה-26 לידידות הגאורגית יהודית "אני רוצה לומר שהממשלה תעשה הכל בכדי להמשיך את שיתוף הפעולה הישראלי גאורגי."

משרד ההגנה הגאורגי מחליף את המסוקים משרד ההגנה הגאורגי מתכנן להחליף את צי המסוקים של המדינה, במסוקים חדישים יותר, מתוצרת אמריקאית.

סאאקאשווילי העניק אזרחות לכ-1000 טורקים נשיא גאורגיה העניק לאחרונה כמעט ל-1000 אזרחים טורקים אזרחות גאורגית.

ראש ממשלת גרוזיה יבקר בישראל ראש ממשלת גאורגיה, בידזינה איוונישווילי יגיע לביקור בישראל בשבוע הבא. לפני ביקורו, ראיון של ראש הממשלה.

בידזינה איוונישווילי - ראש ממשלת גרוזיה העשירי הוא מתגורר בבית מזכוכית, ברשותו גן חיות של פינגווינים ונכון לשנת 2013 הוא מוגדר בתור אחד מ-200 האנשים העשירים ביותר בעולם. מה שבידזינה איוונישווילי, ראש ממשלת גרוזיה, מחפש כרגע זה כח

בחירות בגאורגיה בתאריכים 10-12 לספטמבר הגיעה לגאורגיה משלחת אמריקאית בין משרדית לביקור. מטרת הביקור הייתה להעריך את מצב טרום הבחירות במדינה, שיתקיימו ב-1 לאוקטובר.

גרוזיה דורשת ריבונות על מנזר עמק המצלבה נשיא גאורגיה, מיכאל סאאקשווילי, הכריז אתמול (25.02.2012) כי ארצו דורשת ריבונות על מנזר עמק המצלבה שהוקם על ידי הכנסייה הגאורגית בירושלים

סקנדל מיס גאורגיה 2007 מיס גאורגיה לשנת 2007 ככה"נ תיפסל וילקח ממנה התואר, לאחר שגילו כי היא נשואה.

נשיא גאורגיה בחיפה "נרדפים כמו היהודים" 01.06.2006 מיכאיל סאאקשווילי שלח מסר חריף לממשל במוסקבה - דווקא בנאום שנשא בכנס שנערך באוניברסיטת חיפה. הוא הצהיר כי העם הגאורגי נרדף כיום על ידי רוסיה, כפי שהיהודים נרדפו בתקופת הצאר הרוסי.